0
ofert
Bożena Kocel

Menadżer

Licencja: 733

pod-orlem@post.pl

507125602
33 812 52 35;

zostaw wiadomość
3 673,47 zł/m2 cena: 360 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Nowa cena! Wyjątkowa okazja inwestycyjna w ścisłym centrum miasta! Nieruchomość z której możesz stworzyć swój Penthaus z widokiem ma miasto.

Przedmiotem sprzedaży jest strych o powierzchni 98 m², zlokalizowany na ostatniej, 5. kondygnacji budynku wielorodzinnego. Nieruchomość posiada już wydane pozwolenie na przebudowę, co oznacza, że zaraz po zakupie można przystąpić do realizacji projektu.

Projekt przewiduje podział strychu na dwa funkcjonalne mieszkania:

  • Mieszkanie 1: 47 m² – przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka i oddzielna sypialnia.
  • Mieszkanie 2: 40 m² – przedpokój, salon z aneksem kuchennym, łazienka i oddzielna sypialnia.
    Dla obu mieszkań zaprojektowano wewnętrzną klatkę schodową, co gwarantuje komfort i prywatność. Istnieje również możliwość przeprojektowania wnętrza na jedno, większe mieszkanie – idealne dla osób poszukujących przestrzeni dla siebie.

Dodatkowe atuty nieruchomości:

  • Lokalizacja w ścisłym centrum miasta – bliskość sklepów, restauracji, komunikacji miejskiej i innych udogodnień.
  • Miejsca parkingowe dostępne wyłącznie dla mieszkańców budynku.
  • Możliwość stworzenia tarasu na dachu – podobne realizacje już istnieją na sąsiednich budynkach.
  • Ogrodzona działka pod budynkiem (10% udziału) z zamykaną bramą wjazdową.

Oferta skierowana jest zarówno do inwestorów, jak i osób poszukujących mieszkania dla siebie. To doskonała okazja, by stworzyć wymarzone lokum w prestiżowej lokalizacji lub zainwestować w nieruchomość o wysokim potencjale zysku.

Jako biuro nieruchomości pobieramy wynagrodzenie w formie prowizji. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów i umówienie się na prezentację nieruchomości. Nie przegap tej wyjątkowej okazji!

 

   

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty JKN-MS-1433
Powierzchnia 98,00 m²
Liczba pokoi 4
Piętro poddasze
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, sprzątanie
Liczba pięter w budynku 5
Stan lokalu Do remontu
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 420 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bielsko-Biała, Osiedle Beskidzkie
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6108

Nowe 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 45,04 m² znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Apartamenty!   Nowoczesny apartamentowiec oferuje 39 komfortowo zaprojektowanych apartamentów o powierzchni od 31 - 155 metrów kwadratowych zlokalizowanych ...

Powierzchnia
45,04 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 900,00 zł
cena 445 896 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Osiedle Beskidzkie

Bielsko-Biała, Trzy Lipki
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6138

1-POKOJOWE MIESZKANIE  Z OGRÓDKIEM W STANIE DEVELOPERSKIM W NOWO WYBUDOWANYM APARTAMENTOWCU! Inwestycja "Trzy Lipki" usytuowana jest na malowniczym wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, popularnym miejscem rekreacyjnym w Bielsku-Białej. Wzgórze oferuje spektakularne ...

Powierzchnia
27,93 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 449,98 zł
cena 431 518 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Trzy Lipki

Bielsko-Biała, Kamienica
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6355

2-POKOJOWE MIESZKANIE NA PARTERZE BEZ BARIER ARCHITEKTONICZNYCH ! BARDZO NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA! UL. KOCHANOWSKIEGO, PRESTIŻOWA DZIELNICA - KAMIENICA! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,50 m², położone na parterze budynku z 2003 roku przy ...

Powierzchnia
41,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 365,85 zł
cena 425 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6399

KAWALERKA W CENTRUM BIELSKA-BIAŁEJ – ZAKUP TYLKO W PAKIECIE DWÓCH MIESZKAŃ  TO ATRAKCYJNA OFERTA INWESTYCYJNA W NAJLEPSZEJ LOKALIZACJI W MIEŚCIE NA WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY! POTENCJALNI KLIENCIE TO TURYŚCI ORAZ GOSCIE CAVATINA HALL W KAZDY WEEKEND JEDNO MIESZKANIE ...

Powierzchnia
32,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 656,25 zł
cena 309 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum