Agencja Nieruchomości "Pod Orłem" jest firmą z wieloletnim doświadczeniem. Na rynku nieruchomości Bielsko-Biała działamy od 1991r.

Celem naszej działalności jest pełna, profesjonalna obsługa każdego klienta, gwarantując komfort i bezpieczeństwo przeprowadzonych transakcji.

Nasza działalność obejmuje nieruchomości Bielsko-Biała oraz cały region Podbeskidzia. Specjalizujemy się w pośredniczeniu kupna, sprzedaży, wynajmu mieszkań, domów, obiektów komercyjnych, gruntów.

Obsługujemy kupno - sprzedaż nowo budowanych mieszkań i domów na rynku pierwotnym. Dokonujemy wycen nieruchomości dla potrzeb banków i innych instytucji - współwłaściciele agencji posiadają państwowe uprawnienia rzeczoznawcy majątkowego: nr 2602 i nr 3171.

Pomagamy w uzyskaniu kredytów.

Wszyscy posiadamy licencje zawodowe: 449, 732, 733.

Nasza agencja jest członkiem - założycielem Bielskiej Sieci Agencji Nieruchomości (BSAN), która powstała w 1995r w wyniku połączenia bielskich, renomowanych biur nieruchomości.  Posiadamy jedną wspólną bazę danych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować naszemu klientowi  oferty z całej naszej sieci, co znacznie przyśpiesza czas realizacji oferty, zwiększa możliwość znalezienia odpowiedniej  nieruchomości, pozwala zaoszczędzić czas naszego Klienta. Aktualnie BSAN liczy 7 biur: Pod Orłem, Real, Prokurent, Janosz&Makuch, Eurocapital, Rotunda, Drążkiewicz. 

Jesteśmy członkiem Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami ( BCK SPON ).

Współpracujemy z Agencjami Nieruchomości w Bielsku-Białej oraz na terenie całego kraju. Agencja jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej zgodnie z UOGN z dn. 21.08.1997

Cieszymy się z zainteresowania naszą ofertą, zapraszamy do współpracy i korzystania z usług naszej agencji.