0
ofert
Bożena Kocel

Menadżer

Licencja: 733

pod-orlem@post.pl

507125602
33 812 52 35;

zostaw wiadomość
7 324,53 zł/m2 cena: 599 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC
0% PROWIZJI 

 

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ -
4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA WYSOKOŚĆ!

WYJĄTKOWA LOKALIZACJA:  malownicza dzielnica miasta Bielska - Białej – MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE przy
ul. Cyprysowej  - piękna i spokojna dzielnica; zabudowa mieszkaniowa  jednorodzinna;
 
Bardzo dobry dojazd do centrum Bielska-Białej. W odległości do 600 m – przystanki autobusowe, sklepy spożywcze, do ok. 250 m – stacja PKP (Katowice – Zwardoń);  w odległości do ok. 2,5 km. liczne szlaki turystyczne, spacerowe oraz rowerowe „Enduro Trails – sieć jednokierunkowych tras rowerowych, pływalnia „Start”, bielskie ”Błonia”, szkoły, przedszkola, przychodnie, kościoły; w odległości ok. 130 m zabytkowy kościół oraz  cmentarz,   w sąsiedztwie działki: tory kolejowe / stacja PKP (Katowice – Zwardoń) / plebania oraz parking przykościelny. W odległości ok. 2 km. wjazd na drogę ekspresową S1; ok. 300 metrów wjazd na DK52 – kierunek Żywiec – Kraków. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą gminną asfaltową.
 
Inwestycja obejmuje budowę 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwukondygnacyjnych w zabudowie dwulokalowej A, B, C, D (8 lokali), wzniesionych według indywidualnego projektu pracowni "ARCHIKOS" o powierzchni użytkowej netto ok. 82 mkw. Każdy z lokali znajduje się na działce o powierzchni od ok. 1,8 a do ok. 2,5 ara.

Energooszczędne materiały wykorzystane do budowy zapewniają oszczędność eksploatacji. Architektura budynku utrzymana w prostej, ciepłej, nowoczesnej oraz eleganckiej estetyce, która nadaje przyjemny i urokliwy charakter.
      
Projektowany budynek składa się z dwóch niezależnych lokali mieszkalnych. W skład każdego wchodzi część dzienna na parterze (salon z kuchnią z wyjściem na taras, wiatrołap, pom. gospodarze,  łazienka) oraz część sypialniana na piętrze (trzy pokoje sypialniane – dwa z wyjściem na balkon oraz łazienka).

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: 81.78 m2

PARTER: wysokość pomieszczeń 2.70 m

wiatrołap 2.05 m2
łazienka 3.30 m2
pom. gosp. 5.80 m2 - możliwa zmiana funkcjonalności pomieszczenia na pokój / gabinet. 
salon + aneks kuch. 28.34 m2
komunikacja 2.42 m2

PIĘTRO: wysokość pomieszczeń 2.20 m – 2.57 m
komunikacja 5.62 m2
łazienka 6.02 m2
pokój 7.92 m2
pokój 10.77 m2
pokój 9.54 m2

 
 
STANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO DWULOKALOWEGO PRZY UL. CYPRYSOWEJ  W BIELSKU-BIAŁEJ

TECHNOLOGIA WYKONANIA BUDYNKU:
  1. Fundamenty – żelbetowe;
  2. Ściany zewnętrzne – tradycyjne murowane z pustaka ceramicznego
  3. Ściany wewnętrzne -  murowane z pustaka ceramicznego;
  4. Dach – w konstrukcji drewnianej jętkowej z podwieszanymi kleszczami, dwuspadowy, symetryczny o głównych połaciach o kącie 30 – wykończony blachą.
  5. Strop między kondygnacyjny – prefabrykowany, wygłuszone styropianem  – zgodnie z dokumentacją budowlaną.
  6. Schody żelbetowe;
  7. Rynny dachowe i rury spustowe - PVC  lub metalowe;
  8. Elewacja: ściany zewnętrzne kondygnacji nadziemnych ocieplone styropianem zgodnie z dokumentacją projektową, od zewnątrz wykończone tynkiem akrylowym lub silikonowym, częściowo okładziną drewnianą lub płytami elewacyjnymi;
  9. Parapety zewnętrzne – blacha stalowa powlekana;

WYKOŃCZENIE LOKALI:
  1. Ściany wewnętrzne: pustak ceramiczny + tynk  cementowo – wapienny lub gipsowy, w łazienkach zatarty na ostro,
  2. Strop na poddaszu ocieplony zgodnie z dokumentacją budowlaną, wykończony płytą G-K na ruszcie stalowym, bez szpachlowania połączeń gładzią gipsową i bez malowania,
  3. Wylewki agregatowe cementowe, bez warstwy wyrównującej,
  4. Kominy  i przewody wentylacyjne: z pustaków wentylacyjnych z wkładem ze stali kwasoodpornej do pieca C.O.
  5. Stolarka okienna PVC (szyba zespolona o współczynniku minimum UW=0,9); pakiet trójszybowy, okucia obwiedniowe firmy ROTO lub podobne);
  6. Drzwi wejściowe zewnętrzne ocieplane (drewniane lub metalowe);
  7. Ogrzewanie: ogrzewanie podłogowe, w łazience przygotowane podejście pod grzejnik „drabinkowy” bez montażu grzejnika, piec gazowy dwufunkcyjny, kondensacyjny z zamkniętą komorą spalania;
  8. Balkon – barierka stalowa, wypełniona szkłem lub płaskownikami stalowymi; płyty tarasowe na wspornikach;
  9. Taras – ziemny do samodzielnego wykonania;
  10. Brak urządzeń sanitarnych i armatury, włączników świateł, oprawy gniazd elektrycznych,
  11. Instalacje wewnętrzne:
  • Wodna - z sieci miejskiej (wykonana z tworzyw sztucznych)
  • Kanalizacyjna – miejska,
  • Instalacja centralnego ogrzewania,
  • Instalacja gazowa,
  • Instalacja ciepłej wody,
  • Instalacja elektryczna,

a.             Łazienka (parter):
przyłącza kanalizacyjne x 3 (do umywalki, WC i pralki);
przyłącza zimnej wody x3 (do umywalki, WC i pralki);
przyłącza ciepłej wody x 1 (do umywalki);
przyłącze świetlne x 2 w tym jedno nad umywalką;
puszka przyłączeniowa dla gniazda wtykowego x 3;
brak urządzeń sanitarnych i armatury,

b.            Łazienka (piętro):
przyłącza kanalizacyjne x 3 (do umywalki, WC i kabiny prysznicowej);
przyłącza zimnej wody x3 (do umywalki, WC i kabiny prysznicowej);
przyłącza ciepłej wody x 2 (do umywalki i kabiny prysznicowej);
przyłącze świetlne x 2 w tym jedno nad umywalką;
puszka przyłączeniowa dla gniazda wtykowego x 1;
brak urządzeń sanitarnych i armatury,

c.             Salon + aneks kuchenny + komunikacja parter:
przyłącze ciepłej i zimnej wody oraz kanalizacji do zlewu x 1;
przyłącze świetlne x 5 (6 z światłem na schodach);
puszka przyłączeniowa dla gniazda wtykowego x 13;
puszka przyłączeniowa dla gniazda 3-faz. x 1;
puszka przyłączeniowa dla gniazda internetowego  x 1
puszka przyłączeniowa dla gniazda telewizyjnego x 1
puszka przyłączeniowa na dzwonek x 1;
brak urządzeń sanitarnych i armatury,

d.            Każdy pokój:
przyłącze świetlne x 1;
puszka przyłączeniowa dla gniazda wtykowego x 4;

e.             Pomieszczenie gospodarcze:
przyłącze świetlne x 1;
puszka przyłączeniowa dla gniazda wtykowego x1;

e.             Wiatrołap:
puszka przyłączeniowa dla gniazda wtykowego x 1;

f.             Komunikacja 1 piętro:
przyłącze świetlne x 1;

g. przyłącze świetlne zewnętrzne x 4 ;

INFRASTRUKTURA WOKÓŁ BUDYNKU
  • Teren poszczególnych budynków ogrodzony z trzech stron, (bez ogrodzenia od strony frontowej budynków, bez bramki oraz bramy wjazdowej)  – ogrodzenie istniejące lub nowe metalowe siatkowe bez podmurówki.
  • Dojście do budynku, drogi wewnętrzne oraz parkingi wyłożone kostką brukową lub geokratą,
  • Wykonane przyłącza do budynku gazu, wody, energii elektrycznej, kanalizacji.
  • Oświetlenie zewnętrzne budynków nad wejściem.

* załączone do umowy oraz oferty  wizualizacje mogą różnić się od rzeczywistego wykonania budynku, zmiany te mogą dotyczyć kolorów,, zastosowanych materiałów wykończeniowych, a także innych rozwiązań, które należało na roboczo wykonać podczas budowy. Budynek może również nieznacznie różnić się od projektu budowlanego, jednak są to zmiany  nieznaczne z punktu widzenia prawa budowlanego.

 

OFERTA DOTYCZY SPRZEDAŻY BUDYNKU MIESZKALNEGO W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ OZNACZONEGO NUMEREM TECHNICZNYM D2!

CENA:  599.000,00 zł

INWESTYCJA W TRAKCIE REALIZACJI - PLANOWANY TERMIN ZAKOŃCZENIA BUDOWY PAŹDZIERNIK 2026 R.

OFERTA TYLKO U NAS – ZAPRASZAMY NA OFICJALNĄ STRONĘ NASZEJ INWESTYCJI 
http://domyprzycyprysowej.pl/ 

Powyższy opis nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają charakter informacyjny.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty NJM-DS-2218
Powierzchnia 81,78 m²
Powierzchnia użytkowa 81,78 m²
Powierzchnia działki 180 m²
Liczba pokoi 4
Rodzaj domu bliźniak
Technologia budowlana pustaki ceramiczne
Standard
Liczba pięter w budynku 2
Garaż brak
Stan prawny Własność
Okna nowe PCV
Instalacje nowe
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Liczba tarasów 1
Zagosp. działki niezagospodarowana
Ukształtowanie działki płaska
Kształt działki trapez
Pokrycie dachu blacha
Pozwolenie na użytkowanie vir_pozwolenienauzytkowanie_brak
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Rok budowy 2025
Kanalizacja na działce
Liczba sypialni 3

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie, Cyprysowa
dom na sprzedaż

NJM-DS-2203

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA WYSOKOŚĆ! WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 948,15 zł
cena 650 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie, Cyprysowa

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
dom na sprzedaż

NJM-DS-2172

0% PROWIZJI KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC !!!OSTATNI WOLNY SEGMENT!!! OFERTA PROMOCYJNA!!! Cena regularna: 724 000 PLN Cena promocyjna: 660 000 PLN DWUKONDYGNACYJNY BUDYNEK MIESZKALNY JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ O POW. 102,19 m2., Z WŁASNYM OGRÓDKIEM ...

Powierzchnia
102,19 m2
Powierzchnia działki [m2]
255 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 458,56 zł
cena 660 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie