new offer
0
offers
Bożena Kocel

Menadżer

Licencja: 733

pod-orlem@post.pl

507125602
33 812 52 35;

send message
371,93 zł/m2 price: 379 000 zł

Udostępnij ofertę

Property description

Details

Offer's symbol EUR-GS-6447
Area 1 019,00 m²
Parcel utility building plot
Standard
Lot dimensions ok. 28,5 x 30 m

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2733

Area
1 205,00 m2
Price per m2
248,13 zł
price 299 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2734

Area
2 006,00 m2
Price per m2
198,90 zł
price 399 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2763

Area
1 213,00 m2
Price per m2
246,50 zł
price 299 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
parcel for sale

ORL-GS-2783

Area
992,00 m2
Price per m2
279,84 zł
price 277 600 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Stare Bielsko