Premises (68 offers)
Ustroń
premise for rent
ORL-LW-2813
Area
50,00 m2
Floor
1floor
Price per m2
48,00 zł
price 2 400 zł
Ustroń
premise for rent
ORL-LW-2812
Area
100,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
100,00 zł
price 10 000 zł
Bielsko-Biała,
Olszówka Górna
premise for rent
ORL-LW-2806
Area
94,00 m2
Floor
ground floor
Price per m2
58,51 zł
price 5 500 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
premise for rent
PRK-LW-686
Area
67,50 m2
Floor
2floor
Price per m2
32,00 zł
price 2 160 zł
Jasienica
premise for rent
JKN-LW-1518
Area
150,00 m2
Floor
ground
Rooms
5 rooms
Price per m2
16,67 zł
price 2 500 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
premise for sale
NJM-LS-2209
Area
95,10 m2
Floor
ground floor
Price per m2
6 204,00 zł
price 590 000 zł
Search