Parcels for sale (103 offers)
Żywiec
parcel for sale
JKN-GS-1405
Area
1 180,00 m2
Price per m2
122,88 zł
price 145 000 zł
Jeleśnia,
Korbielów,
Beskid
parcel for sale
JKN-GS-1397
Area
806,00 m2
Price per m2
35,98 zł
price 29 000 zł
Bielsko-Biała,
Lipnik
parcel for sale
EUR-GS-6227
Area
3 306,00 m2
Price per m2
241,68 zł
price 799 000 zł
Kobierzyce,
Nowiny
parcel for sale
EUR-GS-6222
Area
10 294,00 m2
Price per m2
267,05 zł
price 2 749 000 zł
Bielsko-Biała,
Cygański Las
parcel for sale
EUR-GS-6210
Area
5 578,00 m2
Price per m2
1 163,50 zł
price 6 490 000 zł
Bielsko-Biała,
Lipnik
parcel for sale
ORL-GS-2735
Area
4 424,00 m2
Price per m2
180,83 zł
price 800 000 zł
Search