Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2734

Area
2 006,00 m2
Price per m2
198,90 zł
price 399 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2733

Area
1 205,00 m2
Price per m2
248,13 zł
price 299 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

JKN-GS-1379

Area
4 500,00 m2
Price per m2
444,44 zł
price 2 000 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Kamienica
parcel for sale

NJM-GS-2022

Area
5 940,00 m2
Price per m2
757,58 zł
price 4 500 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Kamienica
video
parcel for sale - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
parcel for sale

EUR-GS-6098

Area
43 424,00 m2
Price per m2
250,00 zł
price 10 856 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
parcel for sale

EUR-GS-5874

Area
5 991,00 m2
Price per m2
482,39 zł
price 2 890 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Kamienica
Search

accept