Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2763

Area
1 213,00 m2
Price per m2
246,50 zł
price 299 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik
video
parcel for sale - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
parcel for sale

EUR-GS-6302

Area
9 949,00 m2
Price per m2
250,18 zł
price 2 489 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Wapienica
parcel for sale

NJM-GS-2094

Area
82 468,00 m2
Price per m2
380,00 zł
price 31 337 840 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Wapienica

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

EUR-GS-6227

Area
3 306,00 m2
Price per m2
241,68 zł
price 799 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik
video
parcel for sale - Bielsko-Biała, Cygański Las

Bielsko-Biała, Cygański Las
parcel for sale

EUR-GS-6210

Area
5 578,00 m2
Price per m2
1 163,50 zł
price 6 490 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Cygański Las

Bielsko-Biała, Lipnik
parcel for sale

ORL-GS-2735

Area
4 424,00 m2
Price per m2
180,83 zł
price 800 000 
parcel for sale - Bielsko-Biała, Lipnik
Search

accept