Parcels for sale (27 offers)
Bielsko-Biała,
Lipnik
parcel for sale
EUR-GS-6447
Area
1 019,00 m2
Price per m2
371,93 zł
price 379 000 zł
Bielsko-Biała,
Stare Bielsko
parcel for sale
ORL-GS-2802
Area
8 458,00 m2
Price per m2
508,39 zł
price 4 300 000 zł
Bielsko-Biała,
Kamienica
parcel for sale
NJM-GS-2199
Area
1 392,00 m2
Price per m2
450,00 zł
price 626 400 zł
Bielsko-Biała,
Kamienica
parcel for sale
NJM-GS-2192
Area
4 327,00 m2
Price per m2
1 200,00 zł
price 5 192 400 zł
Bielsko-Biała,
Komorowice Śląskie
parcel for sale
NJM-GS-2190
Area
22 953,00 m2
Price per m2
600,00 zł
price 13 771 800 zł
Bielsko-Biała,
Kamienica
parcel for sale
ORL-GS-2795
Area
857,00 m2
Price per m2
550,00 zł
price 471 350 zł
Search