Parcels for sale (102 offers)
Ryn,
Rybical
parcel for sale
EUR-GS-6405
Area
1 438,00 m2
Price per m2
173,16 zł
price 249 000 zł
Stare Juchy
parcel for sale
EUR-GS-6404
Area
3 000,00 m2
Price per m2
106,33 zł
price 319 000 zł
Giżycko (gw),
Guty
parcel for sale
EUR-GS-6403
Area
3 001,00 m2
Price per m2
131,62 zł
price 395 000 zł
Pisz,
Szczechy Małe
parcel for sale
EUR-GS-6402
Area
1 520,00 m2
Price per m2
196,71 zł
price 299 000 zł
Łodygowice,
Pietrzykowice
parcel for sale
JKN-GS-1500
Area
2 386,00 m2
Price per m2
167,23 zł
price 399 000 zł
Kalety,
Drutarnia
parcel for sale
EUR-GS-6391
Area
2 829,00 m2
Price per m2
145,99 zł
price 413 000 zł
Search