Objects for sale (22 offers)
Jeleśnia
object for sale
EUR-BS-6443
Area
590,00 m2
Parcel area [m2]
1 600 m²
Price per m2
2 964,41 zł
price 1 749 000 zł
Jasienica,
Mazańcowice
object for sale
EUR-BS-6438
Area
860,00 m2
Parcel area [m2]
860 m²
Price per m2
1 569,77 zł
price 1 350 000 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
object for sale
NJM-BS-2210
Area
2 500,00 m2
Parcel area [m2]
1 022 m²
Price per m2
3 600,00 zł
price 9 000 000 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
object for sale
EUR-BS-6415
Area
2 442,81 m2
Parcel area [m2]
2 942 m²
Price per m2
6 136,38 zł
price 14 990 000 zł
Istebna,
Koniaków
object for sale
EUR-BS-6407
Area
202,00 m2
Parcel area [m2]
1 671 m²
Price per m2
12 623,76 zł
price 2 550 000 zł
Katowice,
Zarzecze
object for sale
EUR-BS-6377
Area
190,00 m2
Parcel area [m2]
5 297 m²
Price per m2
7 315,79 zł
price 1 390 000 zł
Search