Houses for sale (35 offers)
Łodygowice,
Pietrzykowice
house for sale
JKN-DS-1512
Area
248,00 m2
Parcel area [m2]
1 201 m²
Rooms
6 rooms
Price per m2
2 213,71 zł
price 549 000 zł
Istebna,
Koniaków
house for sale
EUR-DS-6430
Area
110,00 m2
Parcel area [m2]
885 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
11 809,09 zł
price 1 299 000 zł
Jaworze
house for sale
EUR-DS-6423
Area
320,00 m2
Parcel area [m2]
1 800 m²
Rooms
6 rooms
Price per m2
5 153,12 zł
price 1 649 000 zł
Bielsko-Biała,
Leszczyny
house for sale
ORL-DS-2796
Area
510,00 m2
Parcel area [m2]
850 m²
Rooms
8 rooms
Price per m2
3 901,96 zł
price 1 990 000 zł
Węgierska Górka,
Żabnica
house for sale
JKN-DS-1503
Area
190,00 m2
Parcel area [m2]
925 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
3 942,11 zł
price 749 000 zł
Łodygowice,
Pietrzykowice
house for sale
JKN-DS-1501
Area
330,00 m2
Parcel area [m2]
1 800 m²
Rooms
8 rooms
Price per m2
3 606,06 zł
price 1 190 000 zł
Search