Houses for sale (39 offers)
Bielsko-Biała,
Mikuszowice Krakowskie
house for sale
NJM-DS-2218
Area
81,78 m2
Parcel area [m2]
180 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
7 324,53 zł
price 599 000 zł
Porąbka,
Źródlana
house for sale
JKN-DS-1531
Area
226,00 m2
Parcel area [m2]
2 540 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
2 477,88 zł
price 560 000 zł
Bielsko-Biała,
Olszówka Dolna
house for sale
NJM-DS-2216
Area
150,00 m2
Parcel area [m2]
743 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
8 666,67 zł
price 1 300 000 zł
Bielsko-Biała,
Komorowice Krakowskie
house for sale
JKN-DS-1530
Area
330,00 m2
Parcel area [m2]
1 728 m²
Rooms
10 rooms
Price per m2
5 696,97 zł
price 1 880 000 zł
Lipowa
house for sale
JKN-DS-1524
Area
159,70 m2
Parcel area [m2]
820 m²
Rooms
6 rooms
Price per m2
7 983,72 zł
price 1 275 000 zł
Bielsko-Biała,
Olszówka
house for sale
ORL-DS-2804
Area
351,59 m2
Parcel area [m2]
913 m²
Rooms
10 rooms
Price per m2
4 124,12 zł
price 1 450 000 zł
Search