Apartments for sale (36 offers)
Bielsko-Biała,
Górne Przedmieście
apartment for sale
PRK-MS-687
Area
68,50 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
8 437,96 zł
price 578 000 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for sale
NJM-MS-2217
Area
91,00 m2
Floor
3floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
5 483,52 zł
price 499 000 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for sale
EUR-MS-6448
Area
58,00 m2
Floor
3floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
12 913,79 zł
price 749 000 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for sale
EUR-MS-6445
Area
83,00 m2
Floor
4floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
17 951,81 zł
price 1 490 000 zł
Bielsko-Biała,
Mikuszowice Krakowskie
apartment for sale
EUR-MS-6444
Area
30,00 m2
Floor
3floor
Rooms
1 room
Price per m2
9 300,00 zł
price 279 000 zł
Bielsko-Biała,
Bielsko Południe
apartment for sale
NJM-MS-2214
Area
60,25 m2
Floor
3floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
7 120,33 zł
price 429 000 zł
Search