Apartments for rent (17 offers)
Bielsko-Biała,
Mikuszowice Krakowskie
apartment for rent
EUR-MW-6378
Area
111,00 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
28,74 zł
price 3 190 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for rent
EUR-MW-6373
Area
58,00 m2
Floor
3floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
51,55 zł
price 2 990 zł
Bielsko-Biała,
Sarni Stok
apartment for rent
EUR-MW-6337
Area
39,00 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
53,82 zł
price 2 099 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for rent
ORL-MW-2753
Area
70,00 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
42,84 zł
price 2 999 zł
Żywiec,
Matejki
apartment for rent
JKN-MW-1422
Area
47,50 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
42,11 zł
price 2 000 zł
Search