Apartments for rent (20 offers)
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for rent
ORL-MW-2815
Area
100,00 m2
Floor
3floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
25,00 zł
price 2 500 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Słoneczne
apartment for rent
ORL-MW-2814
Area
48,00 m2
Floor
2floor
Rooms
3 rooms
Price per m2
35,42 zł
price 1 700 zł
Żywiec,
Rudza,
Świętokrzyska
apartment for rent
JKN-MW-1533
Area
43,00 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
58,14 zł
price 2 500 zł
Bielsko-Biała,
Osiedle Cztery Pory Roku
apartment for rent
EUR-MW-6446
Area
52,00 m2
Floor
1floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
38,44 zł
price 1 999 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for rent
ORL-MW-2811
Area
40,54 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
48,10 zł
price 1 950 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
apartment for rent
NJM-MW-2215
Area
38,19 m2
Floor
2floor
Rooms
2 rooms
Price per m2
60,23 zł
price 2 300 zł
Search