Offers list (49 offers)
Bielsko-Biała,
Stare Bielsko
parcel for sale
ORL-GS-2784
Area
982,00 m2
Price per m2
279,94 zł
price 274 900 zł
Bielsko-Biała,
Stare Bielsko
parcel for sale
ORL-GS-2783
Area
992,00 m2
Price per m2
279,84 zł
price 277 600 zł
Łodygowice
house for sale
ORL-DS-2781
Area
165,00 m2
Parcel area [m2]
1 041 m²
Rooms
4 rooms
Price per m2
9 690,91 zł
price 1 599 000 zł
Kozy
parcel for sale
ORL-GS-2779
Area
1 083,00 m2
Price per m2
200,00 zł
price 216 600 zł
Bielsko-Biała,
Centrum
premise for rent
ORL-LW-2769
Area
142,82 m2
Floor
2floor
Price per m2
40,00 zł
price 5 713 zł
Jaworze
house for sale
ORL-DS-2764
Area
197,80 m2
Parcel area [m2]
728 m²
Rooms
5 rooms
Price per m2
4 944,39 zł
price 978 000 zł
Search