nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała, Osiedle Polskich Skrzydeł
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2807

BIELSKO - BIAŁA - OS. POLSKICH SKRZYDEŁ - spokojne, zielone, zagospodarowane osiedle, bardzo dobry dojazd do centrum miasta.  MIESZKANIE 1-POKOJOWE O POW. ok. 34 mkw Z BALKONEM NA 1 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWQYM BLOKU. STAN MIESZKANIA: mieszkanie odnowione w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,59 zł
cena 1 550 
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2805

BIELSKO - Osiedle SŁONECZNE - zielona, spokojna dzielnica mieszkaniowa blisko centrum.  MIESZKANIE 2-POKOJOWE o powierzchni 37,8mkw Z BALKONEM  NA 2 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWYM BUDYNKU WIEOMIESZKANIOWYM.  STAN MIESZKANIA: mieszkanie jest odnowione, łazienka po remoncie.  UMEBLOWANIE: ...

Powierzchnia
37,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,66 zł
cena 1 499 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
mieszkanie na wynajem

PDN-MW-680

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w nowych apartamentowcach "Osiedle Siewna", na osiedlu Langiewicza. Na terenie osiedla plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu basen, siłownia, tereny rekreacyjne, sklepy, ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,91 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6422

WYREMONTOWANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W POBLIŻU STARÓWKI Z MIEJSCEM POSTOJOWYM! IDEALNE RÓWNIEŻ NA BIURO! Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 75 m², położone w Bielsko-Biała przy ul. Plac Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany jest w dogodnej ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,00 zł
cena 1 950 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6421

2-POKOJOWE MIESZKANIE USYTUOWANE W SERCU MIASTA W TOWARZYSTWIE PARKU! Komfortowo urządzone, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 70m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na mały balkon, spiżarki, ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,29 zł
cena 2 190 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6392

1-POKOJOWE SŁONECZNE MIESZKANIE W OTOCZENIU ZIELENI Z NIESAMOWITYM WIDOKIEM NA GÓRY! Duży, zadaszony i widokowy balkon od strony południowo-zachodniej! Do wynajęcia jasne, komfortowe mieszkanie o powierzchni 29,40 m², położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku, ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
49,97 zł
cena 1 499 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem