nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2815

BIELSKO-BIAŁA - CENTRUM - rej. ul. Boh.Warszawy - bardzo dobra lokalizacja - zielone, spokojne miejsce niedaleko Urzędu Miejskiego, blisko sklepy, C.H.SFERA, Teatr. Mieszkanie 3-pokojowe o pow.100mkw na 3 piętrze w 4-piętrowej kamienicy. ROZKŁAD: przedpokój, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
25,00 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2814

BIELSKO - Os.SŁONECZNE- blisko Centrum - spokojne, zielone osiedle , w pobliżu szkoła, przedszkole, sklepy, przystanek autobusowy, niedaleko kompleks basenowy - bardzo dobra lokalizacja .     MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POW. 56mkw Z DUŻYM BALKONEM NA 2 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWYM ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
35,42 zł
cena 1 700 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żywiec, Rudza, Świętokrzyska

Żywiec, Rudza, Świętokrzyska
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-1533

Nowoczesny apartament premium z garażem i dużym balkonem – centrum Żywca, ul. Świętokrzyska Szukasz miejsca, które łączy komfort hotelu, prywatność mieszkania i świetną lokalizację? Ten apartament został stworzony właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia wyjątkowy, nowy ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Żywiec, Rudza, Świętokrzyska
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, 2-pokojowy apartament z miejscem ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999 
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2811

BIELSKO - ścisłe CENTRUM - rejon Pl. Wolności - dobra lokalizacja, blisko, sklepy, przystanek autobusowy, D.H.Klimczok., C.H. SFERA.  Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok.40,54mkw na 2 piętrze w 4piętrowym nowym budynku mieszkalnym z windą. STAN MIESZKANIA: mieszkanie ...

Powierzchnia
40,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,10 zł
cena 1 950 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2810

ATRAKCYJNE MIESZKANIE  - FUNKCJONALNE, EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE I UMEBLOWANIE, WYSOKI STANDARD - oferta skierowana do wymagającego, ceniącego komfort klienta. .  BIELSKO - CENTRUM - rejon ul. 11 Listopada - bardzo dobra lokalizacja - blisko Plac Wojska Polskiego, DH ...

Powierzchnia
37,11 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,20 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem