nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRK-MS-687

BIELSKO - Górne Przedmieście - ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich. Blisko ścisłego centrum miasta - do rynku pieszo tylko 5 minut. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Kilka lat temu był przeprowadzony generalny remont. W budynku przeważają obecnie nowi nabywcy zainteresowani ...

Powierzchnia
68,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 437,96 zł
cena 578 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6445

Ekskluzywny, klimatyzowany apartament klasy premium w Sferze – 83 m² z balkonem, miejscem postojowym oraz dostępem do wspólnego ogrodu! Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni wyposażony apartament o wysokim standardzie, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Sfera, w centrum ...

Powierzchnia
83,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 951,81 zł
cena 1 490 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6444

SŁONECZNA KAWALERKA W ZIELONEJ OKOLICY PRZY UL. STALOWEJ - MIKUSZOWICE KRAKOWSKIE! MIESZKANIE IDEALNE NA START LUB INWESTYCJĘ! Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 29,80 m², położone na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku w spokojnej ...

Powierzchnia
30,00 m2
Piętro
3
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
9 300,00 zł
cena 279 000 
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Bielsko Południe

Bielsko-Biała, Bielsko Południe
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2214

Mieszkanie dostępne od zaraz!! Komfortowe 3 - pokojowe mieszkanie o pow. ok. 60,25 mkw., położone na 3 piętrze w 4 - piętrowym bloku, zlokalizowanym w dzielnicy miasta Bielska-Białej – Żywieckie Przedmieście przy ul. Michałowicza Mieszkanie idealne sprawdzi ...

Powierzchnia
60,25 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 120,33 zł
cena 429 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Bielsko Południe
Kryteria wyszukiwania

rozumiem