Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6277

NA SPRZEDAŻ LOKAL 245 m² PODZIELONY NA 14 POKOI, DO DYSPOZYCJI 2 KUCHNIE I 2 ŁAZIENKI DO WSPÓLNEGO UŻYTKOWANIA IDEALNY POD WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY/HOSTELOWY LUB  DŁUGOTERMINOWY DLA PRACOWNIKÓW! Na sprzedaż DUŻY lokal o powierzchni 245 m², położony na parterze budynku ...

Powierzchnia
245,03 m2
Piętro
parter
Pokoje
14 pokoi
Cena za m2
3 468,55 zł
cena 849 900 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2753

BIELSKO - CENTRUM - dobra lokalizacja, nowy kompleks budynków mieszkalnych. Osiedle ogrodzone, dozorowane (ochrona). MIESZKANIE 3-POKOJOWE O POW.ok.70mkw  Z DWOMA BALKONAMI NA  II PIĘTRZE W  III PIĘTROWYM BUDYNKU. Do mieszkania  przynależy pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
42,84 zł
cena 2 999 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
bez prowizji
mieszkanie na wynajem - Żywiec, Matejki

Żywiec, Matejki
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-1422

Żywiec - wyjątkowe mieszkanie z garażem i ogrodem na wyłączność do wynajęcia lub sprzedaży Polecamy do wynajęcia funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2 zlokalizowane na I piętrze zadbanego budynku. Poza świetnym usytuowaniem, to największym atutem ...

Powierzchnia
47,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
42,11 zł
cena 2 000 
mieszkanie na wynajem - Żywiec, Matejki

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2070

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie z najemcą, co stanowi doskonałą propozycję dla inwestorów szukających pewnego i stałego źródła dochodu (umowa na czas określony - obowiązuje do 31.05.2026 r., z możliwością przedłużenia na własnych warunkach).  Bezczynszowe 2 ...

Powierzchnia
44,75 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
11 150,84 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Trzy Lipki
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6138

1-POKOJOWE MIESZKANIE  Z OGRÓDKIEM W STANIE DEVELOPERSKIM W NOWO WYBUDOWANYM APARTAMENTOWCU! Inwestycja "Trzy Lipki" usytuowana jest na malowniczym wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, popularnym miejscem rekreacyjnym w Bielsku-Białej. Wzgórze oferuje spektakularne ...

Powierzchnia
27,93 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
15 449,98 zł
cena 431 518 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Trzy Lipki

Bielsko-Biała, Trzy Lipki
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6136

3-POKOJOWE MIESZKANIE W STANIE DEVELOPERSKIM W NOWO WYBUDOWANYM APARTAMENTOWCU! Inwestycja "Trzy Lipki" usytuowana jest na malowniczym wschodnim zboczu wzgórza Trzy Lipki, popularnym miejscem rekreacyjnym w Bielsku-Białej. Wzgórze oferuje spektakularne widoki na ...

Powierzchnia
51,47 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 875,00 zł
cena 714 146 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Trzy Lipki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem