nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRK-MS-687

BIELSKO - Górne Przedmieście - ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich. Blisko ścisłego centrum miasta - do rynku pieszo tylko 5 minut. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Kilka lat temu był przeprowadzony generalny remont. W budynku przeważają obecnie nowi nabywcy zainteresowani ...

Powierzchnia
74,07 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 965,44 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

MIESZKANIE WOLNE OD 20 MAJA 2026! 2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999 
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2811

BIELSKO - ścisłe CENTRUM - rejon Pl. Wolności - dobra lokalizacja, blisko, sklepy, przystanek autobusowy, D.H.Klimczok., C.H. SFERA.  Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok.40,54mkw na 2 piętrze w 4piętrowym nowym budynku mieszkalnym z windą. STAN MIESZKANIA: mieszkanie ...

Powierzchnia
40,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,10 zł
cena 1 950 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2810

ATRAKCYJNE MIESZKANIE  - FUNKCJONALNE, EFEKTOWNE WYKOŃCZENIE I UMEBLOWANIE, WYSOKI STANDARD - oferta skierowana do wymagającego, ceniącego komfort klienta. .  BIELSKO - CENTRUM - rejon ul. 11 Listopada - bardzo dobra lokalizacja - blisko Plac Wojska Polskiego, DH ...

Powierzchnia
37,11 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
51,20 zł
cena 1 900 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem