Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza
mieszkanie na wynajem

PDN-MW-680

Mieszkanie dwupokojowe z miejscem postojowym na zamkniętym osiedlu. Mieszkanie znajduje się w nowych apartamentowcach "Osiedle Siewna", na osiedlu Langiewicza. Na terenie osiedla plac zabaw, siłownia zewnętrzna. W pobliżu basen, siłownia, tereny rekreacyjne, sklepy, ...

Powierzchnia
46,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
46,91 zł
cena 2 200 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Langiewicza

Żywiec, Moszczanica
mieszkanie na sprzedaż

JKN-MS-1514

--Żywiec. Moszczanica. Osiedle Szkolne. Bezczynszowe mieszkanie do generalnego remontu na sprzedaż--- Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w zielonej okolicy na kameralnym osiedlu stworzonym z czterech budynków  4-lokalowych. Mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni ...

Powierzchnia
52,69 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 042,51 zł
cena 213 000 
mieszkanie na sprzedaż - Żywiec, Moszczanica

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2204

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJA ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., (PARTER + 1 PIĘTRO) - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 948,15 zł
cena 650 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Jaworze
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6424

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z MIEJSCEM POSTOJOWYM ORAZ KOMÓRKĄ LOKATORSKĄ USYTUOWANE W JASIENICY NA POGRANICZU Z BIERAMI! BRAK OPŁATY DO WSPÓLNOTY! NISKIE KOSZTY UTRZYMANIA! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 279,07 zł
cena 399 000 
mieszkanie na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6422

WYREMONTOWANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE W POBLIŻU STARÓWKI Z MIEJSCEM POSTOJOWYM! IDEALNE RÓWNIEŻ NA BIURO! Na wynajem przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 75 m², położone w Bielsko-Biała przy ul. Plac Żwirki i Wigury. Lokal usytuowany jest w dogodnej ...

Powierzchnia
75,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
26,00 zł
cena 1 950 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6421

2-POKOJOWE MIESZKANIE USYTUOWANE W SERCU MIASTA W TOWARZYSTWIE PARKU! Komfortowo urządzone, umeblowane mieszkanie o powierzchni ok. 70m2 usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowej kamienicy, składające się z salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na mały balkon, spiżarki, ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,29 zł
cena 2 190 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Biała Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem