nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2813

USTROŃ - LOKAL UŻYTKOWY W GALERII HANDLOWEJ  - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 2 400 
lokal na wynajem - Ustroń
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2812

USTROŃ - LOKAL W  GALERII HANDLOWEJ   - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy spacerowe, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 10 000 
lokal na wynajem - Ustroń
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Olszówka Górna

Bielsko-Biała, Olszówka Górna
lokal na wynajem

ORL-LW-2806

BIELSKO-OLSZÓWKA GÓRNA - zielona dzielnica u podnóża gór - w okolicy domy jednorodzinne, nowe osiedle mieszkaniowe, szpital, kliniki, blisko trasy turystyczne, dojazd na Szyndzielnię - bardzo dobra lokalizacja.  LOKAL UŻYTKOWY o powierzchni ok.94mkw NA PARTERZE W ...

Powierzchnia
94,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
58,51 zł
cena 5 500 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Olszówka Górna
nowa oferta
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-686

Lokal położony w budynku o przeznaczeniu biuro-usługowym znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). Możliwość wynajęcia własnego miejsca parkingowego Lokal ...

Powierzchnia
67,50 m2
Piętro
2
Cena za m2
32,00 zł
cena 2 160 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Jasienica
lokal na wynajem

JKN-LW-1518

Do wynajęcia super lokal na Twój biznes- powierzchnia 150 m² Idealne miejsce dla przedsiębiorców szukających przestrzeni do nieuciążliwej produkcji, handlu, usług lub pod magazyn. Lokal był wcześniej użytkowany jako piekarnia i jest doskonale przygotowany do prowadzenia ...

Powierzchnia
150,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
16,67 zł
cena 2 500 
lokal na wynajem - Jasienica

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na sprzedaż

NJM-LS-2209

APARTAMENT / LOKAL NIEMIESZKALNY – BIELSKO-BIAŁA | 3 POMIESZCZENIA | GOTOWY DO NAJMU Prezentujemy wyjątkową ofertę lokalu niemieszkalnego o charakterze apartamentowym, zlokalizowanego w sercu Bielska-Białej, u stóp Beskidów. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję ...

Powierzchnia
95,10 m2
Piętro
parter
Cena za m2
6 204,00 zł
cena 590 000 
lokal na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem