video
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

EUR-GS-6417

WIDOKOWA I SŁONECZNA DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ I PRESTIŻOWEJ DZIELNICY KAMIENICA! Nieruchomość zachwyca świetną lokalizacją, gwarantującą nie tylko łatwy i szybki dojazd do centrum miasta, ale także dostęp do pięknych terenów rekreacyjnych. Zlokalizowana w ...

Powierzchnia
2 011,00 m2
Cena za m2
571,36 zł
cena 1 149 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Ryn, Rybical
działka na sprzedaż

EUR-GS-6405

Malowniczo położona działka nad jeziorem "TAŁTOWISKO"! W PEŁNI UZBROJONA! Oferujemy wyjątkową działkę położoną w sercu Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, między malowniczymi jeziorami Jezioro Tałty i Jezioro Tałtowisko, w sąsiedztwie trzech portów oferujących ...

Powierzchnia
1 438,00 m2
Cena za m2
173,16 zł
cena 249 000 
działka na sprzedaż - Ryn, Rybical

Stare Juchy
działka na sprzedaż

EUR-GS-6404

Działka nad jeziorem Mleczówka z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej! Przedstawiamy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej miejscowości Skomack Wielki, zaledwie 14 km od Ełku w dziewiczym zakątku Mazur, bezpośrednio nad jeziorem Jezioro Mleczówka, ...

Powierzchnia
3 000,00 m2
Cena za m2
106,33 zł
cena 319 000 
działka na sprzedaż - Stare Juchy

Giżycko (gw), Guty
działka na sprzedaż

EUR-GS-6403

Urokliwa działka w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Kisajno!   Oferujemy atrakcyjną działkę położoną nad malowniczym jeziorem Jezioro Kisajno w urokliwej zatoczce, która łączy prywatność z dostępem do wspólnego terenu rekreacyjnego. DZIAŁKA ...

Powierzchnia
3 001,00 m2
Cena za m2
131,62 zł
cena 395 000 
działka na sprzedaż - Giżycko (gw), Guty

Pisz, Szczechy Małe
działka na sprzedaż

EUR-GS-6402

Bardzo perspektywiczna osada nad jeziorem "ROŚ"!   Oferujemy wyjątkową działkę położoną w kameralnej okolicy na początku Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, nad jeziorem Roś, która łączy spokój, wygodę oraz malownicze mazurskie krajobrazy i stanowi doskonałą propozycję ...

Powierzchnia
1 520,00 m2
Cena za m2
196,71 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Pisz, Szczechy Małe

Kalety, Drutarnia
działka na sprzedaż

EUR-GS-6391

SŁONECZNA, PRAWIE 30 AROWA DZIAŁKA OTOCZONA LASEM! ZACHODNIA CZĘŚĆ GMINY KALETY - DRUTARNIA, ul. Sportowa! ( tzw. WEMBLAY ) MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU WIĘKSZEJ POWIERZCHNI, ŁACZNIE 1,3 HA!   Działka budowlana o powierzchni ok. 2829 m2 w otoczeniu lasu w miejscowości, która ...

Powierzchnia
2 829,00 m2
Cena za m2
145,99 zł
cena 413 000 
działka na sprzedaż - Kalety, Drutarnia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem