nowa oferta
działka na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Centrum

Jaworze, Jaworze Centrum
działka na sprzedaż

EUR-GS-6440

DUŻA, PŁASKA, WIDOKOWA I SŁONECZNA DZIAŁKA W OTULINIE PARKU KRAJOBRAZOWEGO W MALOWNICZEJ CZĘŚCI ZIELONEGO JAWORZA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU JEDNORODZINNEGO WG  INDYWIDUALNEGO PROJEKTU ! ULICA GÓRSKA! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w ...

Powierzchnia
3 134,00 m2
Cena za m2
500,00 zł
cena 1 567 000 
działka na sprzedaż - Jaworze, Jaworze Centrum
video
działka na sprzedaż zamianę - Jeleśnia

Jeleśnia
działka na sprzedaż zamianę

JKN-GS-1520

Widokowa działka budowlana o powierzchni 987 m2 , położona wśród wzgórz i pół Jeleśni. Z nieruchomości roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma Beskidu Żywieckiego, w tym masyw Pilska. Działka posiada dostęp do takich mediów jak prąd, woda i kanalizacja. Dodatkowym ...

Powierzchnia
987,00 m2
Cena za m2
121,58 zł
cena 120 000 
działka na sprzedaż zamianę - Jeleśnia

Świnna, Pewel Mała
działka na sprzedaż

JKN-GS-1515

Beskidzki spokój, miejska wygoda – Pewel Mała k. Żywca [INWESTYCJA 60 ARÓW] LOKALIZACJA – WIEŚ Z MIASTEM POD RĘKĄ   Szukasz miejsca, gdzie góry spotykają się z miastem? Ta nieruchomość w Pewli Małej to idealny kompromis dla tych, którzy chcą mieszkać na wsi, ...

Powierzchnia
6 076,00 m2
Cena za m2
90,52 zł
cena 550 000 
działka na sprzedaż - Świnna, Pewel Mała

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2802

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM IDEALNA POD REALIZACJĘ PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO -  zielona, spokojna dzielnica domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice ...

Powierzchnia
8 458,00 m2
Cena za m2
508,39 zł
cena 4 300 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko
video
działka na sprzedaż - Lipowa, Błękitna

Lipowa, Błękitna
działka na sprzedaż

JKN-GS-1510

Widokowa działka u podnóża Skrzycznego w miejscowości Lipowa !  Z przyjemnością przedstawiamy Państwu do zakupu malowniczo położony teren w górskiej scenerii. Powierzchnia działki to 2200m2,  jej przybliżone wymiary to 22m x 104m , w kształcie prostokąta.  Jest bardzo ...

Powierzchnia
2 200,00 m2
Cena za m2
95,45 zł
cena 210 000 
działka na sprzedaż - Lipowa, Błękitna

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

NJM-GS-2199

DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ!!! ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA OZNACZONA NUMEREM „A”, O POW. OK. 14 ARÓW Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU JEDNORODZINNEGO W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ oraz PROJEKTEM SIECI, ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 626 400 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem