nowa oferta
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
działka na sprzedaż

JKN-GS-1532

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w spokojnym i widokowym miejscu, niemal w sercu Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice - blisko Żywca, Szczyrku czy Bielska- Białej. Działka będzie miała powierzchnie 11 arów tj. 1100 m2, leży na delikatnym ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
172,73 zł
cena 190 000 
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

EUR-GS-6447

SŁONECZNA, OTOCZONA ZIELENIĄ 10 AROWA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ I SPOKOJNEJ CZĘŚCI LIPNIKA! ULICA TKACZY! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1019 m², położona w malowniczej i spokojnej części Lipnika przy ul. Tkaczy. Nieruchomość niezabudowana, ...

Powierzchnia
1 019,00 m2
Cena za m2
371,93 zł
cena 379 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świnna, Pewel Mała

Świnna, Pewel Mała
działka na sprzedaż

JKN-GS-1528

Beskidzki spokój, miejska wygoda – Pewel Mała k. Żywca LOKALIZACJA – WIEŚ Z MIASTEM POD RĘKĄ   Szukasz miejsca, gdzie góry spotykają się z miastem? Chcesz mieć działkę w ustronnym miejscu i w atrakcyjnej cenie ? Ta nieruchomość w Pewli Małej to idealny kompromis ...

Powierzchnia
700,00 m2
Cena za m2
141,43 zł
cena 99 000 
działka na sprzedaż - Świnna, Pewel Mała
nowa oferta
działka na sprzedaż - Radziechowy-Wieprz, Brzuśnik

Radziechowy-Wieprz, Brzuśnik
działka na sprzedaż

JKN-GS-1527

Żywiec. Brzuśnik. Działka budowlana W BESKIDACH w rozsądnej cenie na sprzedaż.--- Działka położona jest w zacisznej  i malowniczej okolicy na wzgórzu. Spacerując w tym miejscu zachwycamy się panoramą Beskidów. Jeśli szukasz działki budowlanej w widokowej okolicy to ...

Powierzchnia
614,00 m2
Cena za m2
79,80 zł
cena 49 000 
działka na sprzedaż - Radziechowy-Wieprz, Brzuśnik
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świnna, Pewel Mała

Świnna, Pewel Mała
działka na sprzedaż

JKN-GS-1525

Beskidzki spokój, miejska wygoda – Pewel Mała k. Żywca LOKALIZACJA – WIEŚ Z MIASTEM POD RĘKĄ   Szukasz miejsca, gdzie góry spotykają się z miastem? Chcesz mieć dużą działkę w atrkacyjnej cenie ? Ta nieruchomość w Pewli Małej to idealny kompromis dla tych, którzy ...

Powierzchnia
2 000,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 200 000 
działka na sprzedaż - Świnna, Pewel Mała
nowa oferta
działka na sprzedaż - Żywiec, Sienna

Żywiec, Sienna
działka na sprzedaż

JKN-GS-1522

---Lipowa.Sienna. Działka budowlana w rozsądnej cenie na sprzedaż.--- Prezentujemy Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1151 m2 położoną w malowniczej miejscowości Sienna w gminie Lipowa w powiecie Żywieckim. Nieruchomość kształtem zbliżona do prostokąta o wymiarach ...

Powierzchnia
1 151,00 m2
Cena za m2
94,70 zł
cena 109 000 
działka na sprzedaż - Żywiec, Sienna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem