Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

ORL-GS-2734

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA BIELSKO - LIPNIK - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. DZIAŁKA O POW. 2007,80mkw z czego budowlana jest pow.1217,81mkw. Działka z widokiem na panoramę miasta, bardzo ...

Powierzchnia
2 006,00 m2
Cena za m2
198,90 zł
cena 399 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

ORL-GS-2733

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA BIELSKO - LIPNIK - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. DZIAŁKA O POW. 1204,41mkw  z widokiem na panoramę miasta, bardzo ładnie położona w otulinie Parku Krajobrazowego ...

Powierzchnia
1 205,00 m2
Cena za m2
248,13 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

JKN-GS-1379

Gotowa inwestycja dla dewelopera – wyjątkowa okazja w sercu Beskidu Małego! Szukasz sprawdzonej inwestycji w atrakcyjnej lokalizacji? Mamy dla Ciebie idealną propozycję! Działka z rozpoczętą inwestycją osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położona ...

Powierzchnia
4 500,00 m2
Cena za m2
444,44 zł
cena 2 000 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

NJM-GS-2022

..::: DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ LUKSUSOWEJ REZYDENCJI :::.. PIĘKNA DZIAŁKA BUDOWLANA O POW. OK. 60 ARÓW, POŁOŻONA W DZIELNICY MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ - KAMIENICY Z PRZEPIĘKNYM WIDOKIEM NA PANORAMĘ BESKIDU ŚLĄSKIEGO. LOKALIZACJA:  Okolica gwarantuje ...

Powierzchnia
5 940,00 m2
Cena za m2
757,58 zł
cena 4 500 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
video
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

EUR-GS-6098

WIDOKOWA DZIAŁKA ROLNA W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY KAMIENICA Z WIDOKIEM NA PASMA GÓRSKIE! OBECNIE BRAK PRAWA ZABUDOWY Atrakcyjne grunty rolne o łącznej powierzchni 4,3424 ha położone w Bielsku-Białej przy w prestiżowej dzielnicy Kamienica. Nieruchomość zachwyca ...

Powierzchnia
43 424,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 10 856 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

EUR-GS-5874

DZIAŁKA BUDOWLANA USYTUOWANA W PRESTIŻOWEJ DZIELNICY KAMIENICA! WRAZ Z BYDYNKIEM GOSPODARCZYM  Świetna lokalizacja, bliskość terenów rekreacyjnych, działka bardzo dobrze skomunikowana - bardzo dobry dojazd do centrum miasta oraz na trasy wylotowe z Bielska. Wjazd ...

Powierzchnia
5 991,00 m2
Cena za m2
482,39 zł
cena 2 890 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem