video
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

EUR-GS-6417

WIDOKOWA I SŁONECZNA DZIAŁKA BUDOWLANA W MALOWNICZEJ I PRESTIŻOWEJ DZIELNICY KAMIENICA! Nieruchomość zachwyca świetną lokalizacją, gwarantującą nie tylko łatwy i szybki dojazd do centrum miasta, ale także dostęp do pięknych terenów rekreacyjnych. Zlokalizowana w ...

Powierzchnia
2 011,00 m2
Cena za m2
571,36 zł
cena 1 149 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Hałcnów
działka na sprzedaż

EUR-GS-6386

UZBROJONA DZIAŁKA BUDOWLANA – BIELSKO-BIAŁA, UL. CHEMIKÓW! NA DZIAŁCE JEST DOM DO ROZBIÓRKI W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ Idealna oferta dla inwestora lub osób planujących budowę nowego domu – atrakcyjna lokalizacja wśród zabudowy jednorodzinnej! Na sprzedaż działka ...

Powierzchnia
883,00 m2
Cena za m2
225,37 zł
cena 199 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2784

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA  (o 20.000zł)  OFERTA WAŻNA do 30 CZERWCA  2026. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO - rejon ul. Malowany Dworek - dobry dojazd do Centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice, zielony teren domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
982,00 m2
Cena za m2
279,94 zł
cena 274 900 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2783

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
279,84 zł
cena 277 600 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

EUR-GS-6357

Duża działka budowlana w Starym Bielsku – idealna dla dewelopera! W OTOCZENIU ZAGAJNIKA I W ASYŚCIE STRUMYKA! Możliwa zabudowa jednorodzinna, bliźniacza i szeregowa lub nieuciążliwa usługowo-handlowa! Na sprzedaż przestronna działka o łącznej powierzchni 3278 ...

Powierzchnia
3 278,00 m2
Cena za m2
197,99 zł
cena 649 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
działka na sprzedaż

NJM-GS-2127

TEREN INWESTYCYJNY O ŁĄCZNEJ POW. OK. 95 ARÓW, ZABUDOWANY 3 KONDYGNACYJNYM BUDYNKIEM ADMINISTRACYJNO – BIUROWYM O POW. OK. 750 MKW., POŁOŻONY W PRZEMYSŁOWEJ DZIELNICY MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ – KOMOROWICACH KRAKOWSKICH PRZY UL. KATOWICKIEJ (DOJAZD DLA TIR). DZIAŁKA ...

Powierzchnia
9 649,00 m2
Cena za m2
466,37 zł
cena 4 500 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem