nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

EUR-GS-6447

SŁONECZNA, OTOCZONA ZIELENIĄ 10 AROWA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ I SPOKOJNEJ CZĘŚCI LIPNIKA! ULICA TKACZY! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1019 m², położona w malowniczej i spokojnej części Lipnika przy ul. Tkaczy. Nieruchomość niezabudowana, ...

Powierzchnia
1 019,00 m2
Cena za m2
371,93 zł
cena 379 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2802

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM IDEALNA POD REALIZACJĘ PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO -  zielona, spokojna dzielnica domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice ...

Powierzchnia
8 458,00 m2
Cena za m2
508,39 zł
cena 4 300 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

NJM-GS-2199

DZIAŁKA Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU MIESZKALNEGO JEDNORODZINNEGO W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ!!! ATRAKCYJNA DZIAŁKA BUDOWLANA OZNACZONA NUMEREM „A”, O POW. OK. 14 ARÓW Z POZWOLENIEM NA BUDOWĘ BUDYNKU JEDNORODZINNEGO W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ oraz PROJEKTEM SIECI, ...

Powierzchnia
1 392,00 m2
Cena za m2
450,00 zł
cena 626 400 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

NJM-GS-2192

PIĘKNA, WYJĄTKOWA, DUŻA DZIAŁKA O POW. OK. 43 ARY, POŁOŻONA W ATRAKCYJNEJ LOKALIZACJI POD GÓRAMI W ZIELONEJ DZIELNICY MIASTA BIELSKA-BIAŁEJ – KAMIENICY. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o pow. 4.327 m2 położoną w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic ...

Powierzchnia
4 327,00 m2
Cena za m2
1 200,00 zł
cena 5 192 400 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
działka na sprzedaż

NJM-GS-2190

DO SPRZEDANIA DZIAŁKA INWESTYCYJNA O POW. OK. 2,3 HA, POŁOŻONA W KOMOROWICACH ŚLĄSKICH,  BEZPOŚREDNIO PRZY UL. WARSZAWSKIEJ W BIELSKU-BIAŁEJ. Dojazd do działki odbywa się nowo powstałym węzłem komunikacyjnym od strony ul. Warszawskiej do ul. Opłotek. Teren płaski ...

Powierzchnia
22 953,00 m2
Cena za m2
600,00 zł
cena 13 771 800 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie

Bielsko-Biała, Kamienica
działka na sprzedaż

ORL-GS-2795

BIELSKO - KAMIENICA - atrakcyjna dzielnica domów jednorodzinnych u podnóża gór.  DZIAŁKA o powierzchni  857mkw z widokiem na góry.  Możliwość kupna sąsiednich działek o pow.943mkw i 643mkw (zakup działki o pow.643mkw jest uwarunkowany  koniecznością  kupna 1/2 ...

Powierzchnia
857,00 m2
Cena za m2
550,00 zł
cena 471 350 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Kamienica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem