video
dom na sprzedaż - Włochy, Alessandria, San Salvatore Monferrato

Włochy, Alessandria, San Salvatore Monferrato
dom na sprzedaż

EUR-DS-6250

Nowoczesna willa we Włoszech z basenem na Wzgórzu San Salvatore Monferrato   w sercu Piemontu!!!   Zapewnia całkowitą prywatność i możliwość obcowania z naturą! BUDYNEK WYPOSAŻONY W SIŁOWNIE I GARAŻ NA 5 SAMOCHODÓW OBIEKT SKŁADA SIĘ ZE STREFY PRYWATNEJ ORAZ ...

Powierzchnia
397,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
60 000 m²
Pokoje
9 pokoi
Cena za m2
12 389,76 zł
cena 4 918 734 

Węgierska Górka, Cisiec
dom na sprzedaż

JKN-DS-1407

Odkryj swój wymarzony dom w sercu Beskidu Żywieckiego! Czy marzysz o przestronnym, komfortowym domu otoczonym malowniczymi górami? Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie zarówno przestrzeń, jak i nowoczesne rozwiązania. Dom, który ...

Powierzchnia
226,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 976 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
5 973,45 zł
cena 1 350 000 
dom na sprzedaż - Węgierska Górka, Cisiec

Czernichów, Międzybrodzie Bialskie, Kotelnica
dom na sprzedaż

JKN-DS-1307

Obiekt mieszkalny z potencjałem prowadzenia pensjonatu, wydzielenia apartamentów lub trzech niezależnych mieszkań   Zadbany obiekt położony blisko centrum, w sercu Beskidu Małego, zlokalizowana jest u stóp góry Magurka, w odległości 300 m od Jeziora Międzybrodzkiego ...

Powierzchnia
437,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 025 m²
Pokoje
12 pokoi
Cena za m2
2 974,83 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Czernichów, Międzybrodzie Bialskie, Kotelnica

Czechowice-Dziedzice
dom na sprzedaż

EUR-DS-6106

Dom na sprzedaż w Czechowicach-Dziedzicach! Dom jednorodzinny o powierzchni ok. 102,16 m² znajdujący się na działce o powierzchni około 450 m², w cichej i zielonej okolicy, w pobliżu malowniczego lasu, a jednocześnie w dogodnej odległości od drogi ekspresowej S1 ...

Powierzchnia
102,16 m2
Powierzchnia działki [m2]
450 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 509,40 zł
cena 665 000 
dom na sprzedaż - Czechowice-Dziedzice

Hiszpania, Marbella.
dom na sprzedaż

EUR-DS-6087

Luksusowa willa z widokiem na morze w Palo Alto! Prestiżowa willa położona w ekskluzywnym zamkniętym ośrodku mieszkalnym Palo Alto, który oferuje luksusowy styl życia pośród spokojnych wzgórz Palo Alto. Położona na tle zapierającej dech w piersiach przyrody, ta niezwykła ...

Powierzchnia
680,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
849 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
29 562,72 zł
cena 20 102 652 
dom na sprzedaż - Hiszpania, Marbella.

Hiszpania, Walencja.
dom na sprzedaż

EUR-DS-6086

Nowoczesne domy szeregowe w Finestrat!   Nowa inwestycja położona w idyllicznej Sierra Cortina w Finestrat. Każdy dom ma 3 sypialnie i 3 łazienki, a także urzekające tarasy i ogrody. Poziom parteru wita otwartym układem płynnie łączącym kuchnię, salon i jadalnię, ...

Powierzchnia
106,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
103 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
20 171,97 zł
cena 2 117 194 
dom na sprzedaż - Hiszpania, Walencja.
Kryteria wyszukiwania

rozumiem