Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

ORL-DS-2787

UWAGA   NOWA NIŻSZA  CENA !!!!!!!!!!!!! BIELSKO - HAŁCNÓW  -   ATRAKCYJNA  LOKALIZACJA  z widokiem na góry i panoramę miasta - zielona, spokojna  dzielnica domów jednorodzinnych z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta.  DOM JEDNORODZINNY O POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
590 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 388,89 zł
cena 790 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Bielsko-Biała, Hałcnów
dom na sprzedaż

EUR-DS-6385

DOM DO ROZBIÓRKI W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ NA UZBROJONEJ DZIAŁCE BUDOWLANEJ – BIELSKO-BIAŁA, UL. CHEMIKÓW! Idealna oferta dla inwestora lub osób planujących budowę nowego domu – atrakcyjna lokalizacja wśród zabudowy jednorodzinnej! Na sprzedaż działka budowlana ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
883 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 990,00 zł
cena 199 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Hałcnów

Łodygowice
dom na sprzedaż

ORL-DS-2781

ŁODYGOWICE - malownicza miejscowość domów jednorodzinnych na trasie Bielsko-Żywiec - w okolicy tereny zielone, blisko do Szczyrku, nad Jezioro Żywieckie , górę Żar, bardzo dobra komunikacja - dobry dojazd do  trasa szybkiego ruchu S1.  NOWA  NIŻSZA CENA NIERUCHOMOŚCI ...

Powierzchnia
165,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 041 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 690,91 zł
cena 1 599 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice
video
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

EUR-DS-6361

NOWOCZESNY DOM W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ W UROKLIWYM I ZIELONYM JAWORZU PRZY LESIE! Stan developerskim PREMIUM! REKUPERACJA, ROLETY ELEKTRYCZNE, SMART HOME, DUŻE OKNA TARASOWE, OGRZEWANIE PODŁOGOWE, ŚWIATŁOWÓD Wyjątkowa nieruchomość w ramach nowoczesnej ...

Powierzchnia
134,14 m2
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
8 192,93 zł
cena 1 099 000 
dom na sprzedaż - Jaworze
video
dom na sprzedaż - Jaworze

Jaworze
dom na sprzedaż

EUR-DS-6360

Powierzchnia
102,97 m2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 216,28 zł
cena 949 000 
dom na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Cygański Las
dom na sprzedaż

NJM-DS-2132

Na sprzedaż budynek mieszkalny jednorodzinny o pow. użytkowej mieszkalnej (parter, 1 piętro, 2 piętro z półpiętrami) ok. 160 mkw., całkowitej ok. 316 mkw., (pomieszczenia mieszkalne oraz gabinet, pomieszczenia piwniczne, gospodarcze oraz strych), położony na zagospodarowanej ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 102 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 333,33 zł
cena 1 900 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Cygański Las
Kryteria wyszukiwania

rozumiem