nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna

Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
dom na sprzedaż

NJM-DS-2216

Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 743 m², w otoczeniu zabudowy willowej i rezydencjonalnej. Istotnym atutem nieruchomości jest lokalizacja w Cygańskim Lesie. Cygański Las to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 666,67 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
dom na sprzedaż

JKN-DS-1530

WYJĄTKOWA OFERTA REZYDENCJI – BIELSKO-BIAŁA, Komorowice Krakowskie  Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała – Komorowice Krakowskie. To idealna propozycja dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, jako inwestycja pod wynajem – ...

Powierzchnia
330,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 728 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
5 696,97 zł
cena 1 880 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Olszówka
dom na sprzedaż

ORL-DS-2804

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁĘM -  DLA RODZINY WELOPOKOLENIOWEJ, DLA INWESTORA (możliwość niezależnej sprzedaży poszczególnych mieszkań) , MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU.     BIELSKO - OLSZÓWKA DOLNA - bardzo atrakcyjna, uznana dzielnica domów jednorodzinnych u podnóża gór, w okolicy ...

Powierzchnia
351,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
913 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
4 124,12 zł
cena 1 450 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka

Węgierska Górka
dom na sprzedaż

JKN-DS-1516

Wyjątkowy dom w Węgierskiej Górce – Dojrzały ogród z oczkiem wodnym i strumykiem   ZOBACZ SIEBIE W TYM MIEJSCU Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię nie hałas miasta, a rześkie, górskie powietrze i promienie słońca wpadające do sypialni. Otwierasz okno na piętrze ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 312,50 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Węgierska Górka
video
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
dom na sprzedaż

JKN-DS-1512

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - Dom dwulokalowy na widokowej działce   Dom o powierzchni użytkowej 213 m2 i powierzchni po podłodze 248 m2 położony jest na działce o powierzchni 1201 m2 przy drodze asfaltowej. Działka widokowa, położona na wzniesieniu, w całości ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 201 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 213,71 zł
cena 549 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Istebna, Koniaków
dom na sprzedaż

EUR-DS-6430

DOM PREMIUM z bali WRAZ ZE STREFĄ SPA w Koniakowie! DWA DOMY OBOK SIEBIE NA ODRĘBNYCH DZIAŁKA Z ODRĘBNYMI MEDIAMI MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JEDNEGO DOMU POD WARUNKIEM, ŻE BĘDĄ SPRZEDAWANE DWA DOMY JEDNOCZEŚNIE IDEALNE DLA PRZYJACIÓŁ/DOBRYCH ZNAJOMYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ DOMÓW ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
885 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 809,09 zł
cena 1 299 000 
dom na sprzedaż - Istebna, Koniaków
Kryteria wyszukiwania

rozumiem