Węgierska Górka
dom na sprzedaż

JKN-DS-1516

Wyjątkowy dom w Węgierskiej Górce – Dojrzały ogród z oczkiem wodnym i strumykiem   ZOBACZ SIEBIE W TYM MIEJSCU Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię nie hałas miasta, a rześkie, górskie powietrze i promienie słońca wpadające do sypialni. Otwierasz okno na piętrze ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 312,50 zł
cena 850 000 
dom na sprzedaż - Węgierska Górka
video
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
dom na sprzedaż

JKN-DS-1512

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - Dom dwulokalowy na widokowej działce   Dom o powierzchni użytkowej 213 m2 i powierzchni po podłodze 248 m2 położony jest na działce o powierzchni 1201 m2 przy drodze asfaltowej. Działka widokowa, położona na wzniesieniu, w całości ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 201 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 213,71 zł
cena 549 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Istebna, Koniaków
dom na sprzedaż

EUR-DS-6430

DOM PREMIUM z bali WRAZ ZE STREFĄ SPA w Koniakowie! DWA DOMY OBOK SIEBIE NA ODRĘBNYCH DZIAŁKA Z ODRĘBNYMI MEDIAMI MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JEDNEGO DOMU POD WARUNKIEM, ŻE BĘDĄ SPRZEDAWANE DWA DOMY JEDNOCZEŚNIE IDEALNE DLA PRZYJACIÓŁ/DOBRYCH ZNAJOMYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ DOMÓW ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
885 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 809,09 zł
cena 1 299 000 
dom na sprzedaż - Istebna, Koniaków

Jaworze
dom na sprzedaż

EUR-DS-6423

DOM USYTUOWANY NA 18-AROWEJ DZIAŁCE + BUDYNEK USŁUGOWY!  PRZY ULICY BIELSKIEJ W JAWORZU! OBECNIE CAŁOŚĆ WYNAJĘTA! CENA NIE PODLEGA NEGOCJACJI!   Na sprzedaż dom ok. 220 m², z czego parter zajmuje około 120 m², a piętro ok. 100 m², podzielony na dwa niezależne ...

Powierzchnia
320,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 800 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
5 153,12 zł
cena 1 649 000 
dom na sprzedaż - Jaworze

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie, Cyprysowa
dom na sprzedaż

NJM-DS-2203

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA WYSOKOŚĆ! WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 948,15 zł
cena 650 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie, Cyprysowa

Bielsko-Biała, Leszczyny
dom na sprzedaż

ORL-DS-2796

BIELSKO - LESZCZYNY - zielona dzielnica domów jednorodzinnych sąsiadująca ze Straconką, dobre połączenie z Centrum miasta. Dom może być dwurodzinny o pow.510mkw, położony na działce o pow. 850mkw. W budynku duży garaż (2 bramy wjazdowe) na 4 samochody.  STAN ...

Powierzchnia
510,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
8 pokoi
Cena za m2
3 901,96 zł
cena 1 990 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Leszczyny
Kryteria wyszukiwania

rozumiem