Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2783

UWAGA: NOWA NIŻSZA CENA  (o 20.000zł)  OFERTA WAŻNA do 30 CZERWCA  2026. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO - rejon ul. Malowany Dworek - dobry dojazd do Centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice, zielony teren domów jednorodzinnych ...

Powierzchnia
992,00 m2
Cena za m2
279,84 zł
cena 277 600 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Łodygowice
dom na sprzedaż

ORL-DS-2781

ŁODYGOWICE - malownicza miejscowość domów jednorodzinnych na trasie Bielsko-Żywiec - w okolicy tereny zielone, blisko do Szczyrku, nad Jezioro Żywieckie , górę Żar, bardzo dobra komunikacja - dobry dojazd do  trasa szybkiego ruchu S1.  NOWA  NIŻSZA CENA NIERUCHOMOŚCI ...

Powierzchnia
165,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 041 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 690,91 zł
cena 1 599 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice

Kozy
działka na sprzedaż

ORL-GS-2779

KOZY - miejscowość  granicząca z Bielskiem - parcela budowlana zlokalizowana w zielonej dzielnicy  domów jednorodzinnych z widokiem na góry - bardzo dobra lokalizacja w pobliżu  górskich szlaków turystycznych.  DZIAŁKA O POW.1083mkw Z WIDOKIEM NA GÓRY, W SĄSIEDZTWIE ...

Powierzchnia
1 083,00 m2
Cena za m2
200,00 zł
cena 216 600 
działka na sprzedaż - Kozy

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

ORL-LW-2769

SUPER LOKALIZACJA, DOJAZD, PARKINGI, BUDYNEK PO KAPITALNYM REMONCIE.   BIELSKO- rejon CENTRUM - bezpośrednio przy ruchliwej ulicy. POWIERZCHNIA BIUROWA o pow.ok.142,82 mkw oraz udział w części wspólnej stanowiącej : kuchnia z jadalnia, 2xWC męskie i damskie, komunikacja) ...

Powierzchnia
142,82 m2
Piętro
2
Cena za m2
40,00 zł
cena 5 713 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

ORL-GS-2763

BIELSKO - LIPNIK - spokojna, zielona dzielnica domów jednorodzinnych, w okolicy tereny zielone, dobry dojazd do centrum miasta. DZIAŁKA O POW. 1213,30mkw  z widokiem na panoramę miasta, bardzo ładnie położona w otulinie Parku Krajobrazowego Beskidu Małego.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
1 213,00 m2
Cena za m2
246,50 zł
cena 299 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Wapienica
lokal na wynajem

ORL-LW-2762

BIELSKO - WAPIENICA - przemysłowa część dzielnicy w rejonie ul. Międzyrzeckiej, w sąsiedztwie obiekty użytkowe, blisko do wyjazdu na drogę szybkiego ruchu Cieszyn - Katowice, Warszawa - bardzo dobra lokalizacja. DO WYNAJĘCIA POWIERZCHNIA  BIUROWA O POW.288mkw PO ...

Powierzchnia
288,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
24,31 zł
cena 7 000 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Wapienica
47