Bielsko-Biała
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2808

BIELSKO - rejon Ronda Hulanka - bardzo dobra lokalizacja.  MIESZKANIE 2-POKOJOWE O POW.50,40mkw Z BALKONEM NA I PIĘTRZE W 2-PIĘTROWYM BUDYNKU.  DO MIESZKANIA PRZYNALEŻY PIWNICA. STAN MIESZKANIA: dobry   UMEBLOWANIE: umeblowana kuchnia ( meble na wymiar+ sprzęt ...

Powierzchnia
50,40 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,73 zł
cena 1 599 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała

Bielsko-Biała, Osiedle Polskich Skrzydeł
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2807

BIELSKO - BIAŁA - OS. POLSKICH SKRZYDEŁ - spokojne, zielone, zagospodarowane osiedle, bardzo dobry dojazd do centrum miasta.  MIESZKANIE 1-POKOJOWE O POW. ok. 34 mkw Z BALKONEM NA 1 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWQYM BLOKU. STAN MIESZKANIA: mieszkanie odnowione w bardzo dobrym ...

Powierzchnia
34,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
45,59 zł
cena 1 550 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Polskich Skrzydeł

Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2805

BIELSKO - Osiedle SŁONECZNE - zielona, spokojna dzielnica mieszkaniowa blisko centrum.  MIESZKANIE 2-POKOJOWE o powierzchni 37,8mkw Z BALKONEM  NA 2 PIĘTRZE W 4-PIĘTROWYM BUDYNKU WIEOMIESZKANIOWYM.  STAN MIESZKANIA: mieszkanie jest odnowione, łazienka po remoncie.  UMEBLOWANIE: ...

Powierzchnia
37,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
39,66 zł
cena 1 499 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Słoneczne

Bielsko-Biała, Olszówka
dom na sprzedaż

ORL-DS-2804

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁĘM -  DLA RODZINY WELOPOKOLENIOWEJ, DLA INWESTORA (możliwość niezależnej sprzedaży poszczególnych mieszkań) , MOŻLIWOŚĆ WYNAJMU.     BIELSKO - OLSZÓWKA DOLNA - bardzo atrakcyjna, uznana dzielnica domów jednorodzinnych u podnóża gór, w okolicy ...

Powierzchnia
351,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
913 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
4 124,12 zł
cena 1 450 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka

Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2802

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM IDEALNA POD REALIZACJĘ PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO -  zielona, spokojna dzielnica domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice ...

Powierzchnia
8 458,00 m2
Cena za m2
508,39 zł
cena 4 300 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Biała Krakowska
mieszkanie na sprzedaż

ORL-MS-2798

BIELSKO-BIAŁA KRAKOWSKA - CENTRUM - Os.Dygasińskiego - rej.ul.Krakowskiej - dobra lokalizacja, spokojne, zielone osiedle. Mieszkanie 1-pokojowe o pow.36mkw na 1 piętrze w 2-piętrowym nowym budynku wielomieszkaniowym. Budynek ogrodzony , teren zagospodarowany.  Do ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 166,67 zł
cena 294 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Biała Krakowska
48