nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Żywiec, Rudza, Świętokrzyska

Żywiec, Rudza, Świętokrzyska
mieszkanie na wynajem

JKN-MW-1533

Nowoczesny apartament premium z garażem i dużym balkonem – centrum Żywca, ul. Świętokrzyska Szukasz miejsca, które łączy komfort hotelu, prywatność mieszkania i świetną lokalizację? Ten apartament został stworzony właśnie dla Ciebie. Do wynajęcia wyjątkowy, nowy ...

Powierzchnia
43,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,14 zł
cena 2 500 
mieszkanie na wynajem - Żywiec, Rudza, Świętokrzyska
nowa oferta
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
działka na sprzedaż

JKN-GS-1532

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w spokojnym i widokowym miejscu, niemal w sercu Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice - blisko Żywca, Szczyrku czy Bielska- Białej. Działka będzie miała powierzchnie 11 arów tj. 1100 m2, leży na delikatnym ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
172,73 zł
cena 190 000 
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
dom na sprzedaż

NJM-DS-2218

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA WYSOKOŚĆ! WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 324,53 zł
cena 599 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRK-MS-687

BIELSKO - Górne Przedmieście - ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich. Blisko ścisłego centrum miasta - do rynku pieszo tylko 5 minut. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Kilka lat temu był przeprowadzony generalny remont. W budynku przeważają obecnie nowi nabywcy zainteresowani ...

Powierzchnia
74,07 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 965,44 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana

Porąbka, Źródlana
dom na sprzedaż

JKN-DS-1531

Porąbka - nieruchomość z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym w kameralnej lokalizacji - blisko Jeziora Międzybrodzkiego Cena: 560 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej części Porąbki, u podnóża Beskidu Małego. To propozycja dla osób ...

Powierzchnia
226,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 540 m²
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
2 477,88 zł
cena 560 000 
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana
Kryteria wyszukiwania

rozumiem