Bielsko-Biała, Stare Bielsko
działka na sprzedaż

ORL-GS-2802

NIERUCHOMOŚĆ Z POTENCJAŁEM INWESTYCYJNYM IDEALNA POD REALIZACJĘ PROJEKTU DEWELOPERSKIEGO. BIELSKO - DZIELNICA STARE BIELSKO -  zielona, spokojna dzielnica domów jednorodzinnych, dobry dojazd do centrum miasta a także w kierunku drogi szybkiego ruchu Cieszyn-Katowice ...

Powierzchnia
8 458,00 m2
Cena za m2
508,39 zł
cena 4 300 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Stare Bielsko

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

NJM-LW-2208

LOKAL IDEALNIE NADAJE SIĘ NA: KANCELARIĘ NOTARIALNĄ, ADWOKACKĄ, RADCY PRAWNEGO, KSIĘGOWOŚĆ, UBEZPIECZENIA, SZKOŁĘ JĘZYKOWĄ, BIBLIOTEKĘ etc. Lokal biurowo-usługowy o pow. ok. 136 mkw., znajdujący się na parterze zabytkowej kamienicy położonej w doskonałej ...

Powierzchnia
136,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
30,00 zł
cena 4 080 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
lokal na wynajem

PRK-LW-685

Czynsz najmu zawiera wszystkie opłaty eksploatacyjne! Lokal położony w nowoczesnym  biurowcu znajdującym się w ścisłym centrum miasta. 2 piętro w 2-piętrowym budynku. Winda. Przy budynku znajdują się duże ogólnodostępne parkingi (również bezpłatne). Możliwość ...

Powierzchnia
25,90 m2
Piętro
2
Cena za m2
50,19 zł
cena 1 300 
lokal na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
video
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
dom na sprzedaż

JKN-DS-1512

Pietrzykowice - Jezioro Żywieckie - Dom dwulokalowy na widokowej działce   Dom o powierzchni użytkowej 213 m2 i powierzchni po podłodze 248 m2 położony jest na działce o powierzchni 1201 m2 przy drodze asfaltowej. Działka widokowa, położona na wzniesieniu, w całości ...

Powierzchnia
248,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 201 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 213,71 zł
cena 549 000 
dom na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Istebna, Koniaków
dom na sprzedaż

EUR-DS-6430

DWA DOMY PREMIUM z bali WRAZ ZE STREFĄ SPA w Koniakowie! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU JEDNEGO DOMU POD WARUNKIEM, ŻE BĘDĄ SPRZEDAWANE DWA DOMY JEDNOCZEŚNIE IDEALNE DLA PRZYJACIÓŁ/DOBRYCH ZNAJOMYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ DOMÓW OBOK SIEBIE! Idealna oferta dla osób poszukujących ...

Powierzchnia
110,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
885 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
11 809,09 zł
cena 1 299 000 
dom na sprzedaż - Istebna, Koniaków

Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
hala na wynajem

EUR-HW-6429

Hala produkcyjno-magazynowa z częścią biurowo-socjalną! Do wynajęcia nowoczesny kompleks produkcyjno-magazynowy z częścią biurowo-socjalną o łącznej powierzchni 3 259 m², zlokalizowany w Bielsku-Białej przy ul. Centralnej. Nieruchomość położona na działkach o łącznej ...

Powierzchnia
3 259,95 m2
Cena za m2
30,00 zł
cena 97 798 
hala na wynajem - Bielsko-Biała, Komorowice Śląskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem