nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

EUR-GS-6447

SŁONECZNA, OTOCZONA ZIELENIĄ 10 AROWA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ I SPOKOJNEJ CZĘŚCI LIPNIKA! ULICA TKACZY! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1019 m², położona w malowniczej i spokojnej części Lipnika przy ul. Tkaczy. Nieruchomość niezabudowana, ...

Powierzchnia
1 019,00 m2
Cena za m2
371,93 zł
cena 379 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, 2-pokojowy apartament z miejscem ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999 
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2813

USTROŃ - LOKAL UŻYTKOWY W GALERII HANDLOWEJ  - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
48,00 zł
cena 2 400 
lokal na wynajem - Ustroń
nowa oferta
lokal na wynajem - Ustroń

Ustroń
lokal na wynajem

ORL-LW-2812

USTROŃ - LOKAL W  GALERII HANDLOWEJ   - BARDZO DOBRA LOKALIZACJA   USTROŃ - Atrakcyjna turystyczna miejscowość niedaleko Cieszyna i Bielska leżąca u podnóża Beskidu Śląskiego. Klimatyczny Rynek będący sercem miasta, bulwary wiślane wzdłuż rzeki Wisła - trasy spacerowe, ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
100,00 zł
cena 10 000 
lokal na wynajem - Ustroń
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na wynajem

ORL-MW-2811

BIELSKO - ścisłe CENTRUM - rejon Pl. Wolności - dobra lokalizacja, blisko, sklepy, przystanek autobusowy, D.H.Klimczok., C.H. SFERA.  Mieszkanie 2-pokojowe o pow. ok.40,54mkw na 2 piętrze w 4piętrowym nowym budynku mieszkalnym z windą. STAN MIESZKANIA: mieszkanie ...

Powierzchnia
40,54 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
48,10 zł
cena 1 950 
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
dom na sprzedaż

JKN-DS-1530

WYJĄTKOWA OFERTA REZYDENCJI – BIELSKO-BIAŁA, Komorowice Krakowskie  Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w spokojnej i cenionej dzielnicy Bielsko-Biała – Komorowice Krakowskie. To idealna propozycja dla dużej rodziny, dwóch pokoleń, jako inwestycja pod wynajem – ...

Powierzchnia
330,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 728 m²
Pokoje
10 pokoi
Cena za m2
5 696,97 zł
cena 1 880 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Komorowice Krakowskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem