nowa oferta
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice

Łodygowice, Pietrzykowice
działka na sprzedaż

JKN-GS-1532

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w spokojnym i widokowym miejscu, niemal w sercu Beskidu Żywieckiego w miejscowości Pietrzykowice - blisko Żywca, Szczyrku czy Bielska- Białej. Działka będzie miała powierzchnie 11 arów tj. 1100 m2, leży na delikatnym ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
172,73 zł
cena 190 000 
działka na sprzedaż - Łodygowice, Pietrzykowice
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie

Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
dom na sprzedaż

NJM-DS-2218

KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC 0% PROWIZJI    ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZĄ NOWĄ OFERTĄ - 4 BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH W ZABUDOWIE DWULOKALOWEJ TJ. 8 LOKALI MIESZKALNYCH O POW. OK 82 MKW., - KONDYGNACJA PIĘTRA BEZ SKOSÓW!! PEŁNA WYSOKOŚĆ! WYJĄTKOWA ...

Powierzchnia
81,78 m2
Powierzchnia działki [m2]
180 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 324,53 zł
cena 599 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Mikuszowice Krakowskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
mieszkanie na sprzedaż

PRK-MS-687

BIELSKO - Górne Przedmieście - ul. 3 Pułku Strzelców Podhalańskich. Blisko ścisłego centrum miasta - do rynku pieszo tylko 5 minut. Mieszkanie jest bardzo klimatyczne. Kilka lat temu był przeprowadzony generalny remont. W budynku przeważają obecnie nowi nabywcy zainteresowani ...

Powierzchnia
74,07 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 965,44 zł
cena 590 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Górne Przedmieście
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna

Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
dom na sprzedaż

NJM-DS-2216

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Bielska-Białej – Cygańskim Lesie, w obrębie Olszówki Dolnej. Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 743 m², w otoczeniu zabudowy ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 666,67 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem