nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

NJM-MS-2217

 ...::: NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W CENTRUM MIASTA  :::...   Przestronne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej pow. ok. 91 mkw., usytuowane na trzecim piętrze w klimatycznej wczesnomodernistycznej kamienicy wybudowanej w latach 30-tych XX w., według projektu wiedeńskich ...

Powierzchnia
91,00 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 483,52 zł
cena 499 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana

Porąbka, Źródlana
dom na sprzedaż

JKN-DS-1531

Porąbka - nieruchomość z wyjątkowym potencjałem inwestycyjnym w kameralnej lokalizacji - blisko Jeziora Międzybrodzkiego Cena: 560 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w malowniczej części Porąbki, u podnóża Beskidu Małego. To propozycja dla osób poszukujących ...

Powierzchnia
226,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 540 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 477,88 zł
cena 560 000 
dom na sprzedaż - Porąbka, Źródlana
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum

Bielsko-Biała, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

EUR-MS-6448

Luksusowy, klimatyzowany apartament w Centrum miasta z balkonem, dostępem do wspólnego ogrodu i miejscem postojowym! Do wynajęcia nowoczesny, klimatyzowany 2-pokojowy apartament położony na 2 piętrze budynku z windą. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum ...

Powierzchnia
58,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
12 913,79 zł
cena 749 000 
mieszkanie na sprzedaż - Bielsko-Biała, Centrum
nowa oferta
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna

Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
dom na sprzedaż

NJM-DS-2216

Nieruchomość usytuowana jest na pięknie zagospodarowanej działce o powierzchni 743 m², w otoczeniu zabudowy willowej i rezydencjonalnej. Istotnym atutem nieruchomości jest lokalizacja w Cygańskim Lesie. Cygański Las to jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Bielska-Białej ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
743 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 666,67 zł
cena 1 300 000 
dom na sprzedaż - Bielsko-Biała, Olszówka Dolna
nowa oferta
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik

Bielsko-Biała, Lipnik
działka na sprzedaż

EUR-GS-6447

SŁONECZNA, OTOCZONA ZIELENIĄ 10 AROWA DZIAŁKA W MALOWNICZEJ I SPOKOJNEJ CZĘŚCI LIPNIKA! ULICA TKACZY! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1019 m², położona w malowniczej i spokojnej części Lipnika przy ul. Tkaczy. Nieruchomość niezabudowana, ...

Powierzchnia
1 019,00 m2
Cena za m2
371,93 zł
cena 379 000 
działka na sprzedaż - Bielsko-Biała, Lipnik
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku

Bielsko-Biała, Osiedle Cztery Pory Roku
mieszkanie na wynajem

EUR-MW-6446

2-pokojowy apartament w towarzystwie SZYNDZIELNI I DĘBOWCA  z dużym słonecznym balkonem od strony południowej  przy ul. Kolistej /os. Cztery Pory Roku/ Do mieszkania przynależy miejsce postojowe oraz komórka lokatorska! Przestronny, 2-pokojowy apartament z miejscem ...

Powierzchnia
52,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
38,44 zł
cena 1 999 
Kryteria wyszukiwania

rozumiem